top of page

ZASTŘEŠENÍ BAZÉNŮ, TERAS A CARPORTY

Dotváříme domov ...

DŘEVOSTAVBY

UŠETŘETE ZA ENERGIE S EKOLOGICKÝMI MONTOVANÝMI DOMY

Zastřešení bazénu je klíčovým prvkem pro udržení optimálních podmínek a prodloužení sezóny plavání. Při rozhodování o zakrytí bazénu byste měli nejprve zvážit, jak velkou plochu kolem bazénu chcete zastřešit, aby to zapadalo do celkového architektonického řešení domu, bazénu a zahrady. Dalším z rozhodujících faktorů je výška bazénového zastřešení. V závislosti na výšce se zastřešení bazénů přehledně dělí do tří základních skupin - nízká bazénová zastřešení, pod kterými není možné procházet, středně vysoká bazénová zastřešení, která vám umožní užívat si pobyt v bazénu i při zavřeném bazénovém zastřešení, a konečně poslední skupinu tvoří vysoká bazénová zastřešení, která vám poskytnou veškerý potřebný komfort pro pohyb kolem bazénu a jeho bezprostředního okolí.

atens.png

RYCHLOST STAVBY

Efektivita je na prvním místě

Jednotlivé části dřevostavby jsou vyrobené předem ve výrobních halách a poté se stavějí jako stavebnice. Další řemeslné práce provádíme tak, aby byl dům hotový a připravený k nastěhování.

IZOLAČNÍ VLASTNOSTI

Minimální náklady za topení

Dřevostavby vytopíte velmi rychle a s minimálními náklady. Díky patentované difuzně uzavřené konstrukci ušetříte ročně na vytápění tisíce korun.
Hodnota součinitele prostupu tepla stěnové konstrukce, která činí U = 0,12 W/m2.K.

TRADICE A ZKUŠENOSTI

Naše zkušenosti hovoří za nás

Přes 200 postavených dřevostaveb. Máme dlouholeté zkušenosti s výrobou a montáží nízkoenergetických domů. Vlastníme certifikát obvodové nosné konstrukce, včetně zkoušek zahoření v požární zkušebně.

Za energie ušetříte tisíce až desetitisíce ročně. Naše dřevostavby vynikají ekonomikou svého provozu. Používáme kvalitní tepelné izolace obvodových a stropních konstrukcí  už v základních verzích.

Dále nabízíme autorský dohled nad realizací a interiérový design.

PROJEKTOVÁNÍ A INŽENÝRSKÁ ČINNOST

Přenechte vaše starosti nám

Projektování a inženýrská činnost to je především strategické řízení postupu výstavby od předprojektové a projektové přípravy, přes vlastní realizaci stavby až po předání stavby připravené k užívání. Není to jen získávání územních a stavebních povolení a s tím související zajišťování a koordinování stanovisek, vyjádření a posudků dotčených orgánů, správců dopravní a technické infrastruktury a dalších účastníků řízení, ale také projednávání a posuzování stavebních záměrů, organizování výběrových řízení, kompletování dokladů, zkoušek, revizí a osvědčení nebo kontrolování úplnosti a funkčnosti staveb. Inženýrskou činnost jsme schopni zajistit pro malé i velké pozemní stavby ve všech fázích od posouzení záměru po uvedení do užívání. 

Domluvte si schůzku s naším projektantem a společně navrhneme dům podle Vašeho přání.

bottom of page