top of page

MĚNÍME VELKÉ
PLÁNY VE SKUTEČNOST

Pojďte do toho s námi

DŘEVOSTAVBY

UŠETŘETE ZA ENERGIE S EKOLOGICKÝMI MONTOVANÝMI DOMY

Všechny naše dřevostavby vynikají ekonomikou svého provozu, takže můžete ušetřit tisíce až desetitisíce ročně! Energetické úspornosti dosahujeme použitím kvalitní tepelné izolace obvodových a stropních konstrukcí už v základních verzích všech modelů. Izolační vlastnosti obvodové konstrukce lze ještě zvýšit přidáním izolační předstěny o tloušťce 40 mm, a tak dosáhnout mimořádně účinné tepelné ochrany domu. Důležitou vlastností montovaných domů je také tzv. nízká hodnota součinitele prostupu tepla stěnové konstrukce, která činí U = 0,12 W/m2.K. Díky ní budete ve svém rodinném domě zažívat tepelnou pohodu v mrazivé zimě, stejně jako v horkých letních dnech. Kvalitní skladba konstrukcí zaručuje nízkou tepelnou ztrátu domů a tím i nízké náklady na vytápění.

atens.png

RYCHLOST STAVBY

Efektivita je na prvním místě

Jednotlivé části dřevostavby jsou vyrobené předem ve výrobních halách a poté se stavějí jako stavebnice. Další řemeslné práce provádíme tak, aby byl dům hotový a připravený k nastěhování.

IZOLAČNÍ VLASTNOSTI

Minimální náklady za topení

Dřevostavby vytopíte velmi rychle a s minimálními náklady. Díky patentované difuzně uzavřené konstrukci ušetříte ročně na vytápění tisíce korun.
Hodnota součinitele prostupu tepla stěnové konstrukce, která činí U = 0,12 W/m2.K.

TRADICE A ZKUŠENOSTI

Naše zkušenosti hovoří za nás

Přes 200 postavených dřevostaveb. Máme dlouholeté zkušenosti s výrobou a montáží nízkoenergetických domů. Vlastníme certifikát obvodové nosné konstrukce, včetně zkoušek zahoření v požární zkušebně.

Za energie ušetříte tisíce až desetitisíce ročně. Naše dřevostavby vynikají ekonomikou svého provozu. Používáme kvalitní tepelné izolace obvodových a stropních konstrukcí  už v základních verzích.

Dále nabízíme autorský dohled nad realizací a interiérový design.

PROJEKTOVÁNÍ A INŽENÝRSKÁ ČINNOST

Přenechte vaše starosti nám

Projektování a inženýrská činnost to je především strategické řízení postupu výstavby od předprojektové a projektové přípravy, přes vlastní realizaci stavby až po předání stavby připravené k užívání. Není to jen získávání územních a stavebních povolení a s tím související zajišťování a koordinování stanovisek, vyjádření a posudků dotčených orgánů, správců dopravní a technické infrastruktury a dalších účastníků řízení, ale také projednávání a posuzování stavebních záměrů, organizování výběrových řízení, kompletování dokladů, zkoušek, revizí a osvědčení nebo kontrolování úplnosti a funkčnosti staveb. Inženýrskou činnost jsme schopni zajistit pro malé i velké pozemní stavby ve všech fázích od posouzení záměru po uvedení do užívání. 

Domluvte si schůzku s naším projektantem a společně navrhneme dům podle Vašeho přání.

bottom of page